Veganizm! | GOLD COLLAGEN®

Beyoncé ve Jay Z, herkesin küresel öneme sahip bitki temelli bir diyete dönüşmesini savunan en son profilli ünlüler. Onlar yazdım Hepimiz sağlık ve gezegenimizin sağlığı için ayağa bir sorumluluğumuz var”. Bu standı birlikte alalım. Hadi gerçeği yayalım. Bu görevi bir hareket haline getirelim. ” Bunlar veganlığa ilk açılanlar değil ve son olmayacaklar.

Compareetemarket.com tarafından yapılan 2018 tarihli bir araştırmaya göre, İngiliz halkının kabaca% 7’sinin vegan,% 14’ünün vejeteryan olduğunu buldunuz mu? Vegan endüstrisi hızla yükseliyor ve yakın zamanda yavaşlayacak gibi gözükmüyor.

ENDİŞELER

Birçok insan, veganlaşmanın beslenme faktörü ile ilgilidir, örneğin, doğru besinleri aldıklarından nasıl emin olabilirler ve bütün hayatlarını yedikleri eti keserlerse bir eksiklik olmazlar?

Bu bir efsanedir. Günlük vegan yemeklerden sağlıklı bir protein dozu alabilirsiniz. Protein bakımından zengin vegan yiyecekler; fıstık ezmesi, püresi, 3 fasulye salatası, tostta fasulye, humus, tofu, kıyma, kaju fıstığı ya da badem fındık yağı, kinoa vs.

NEDENLERİ

Giderek daha fazla insan sağlık veya etik nedenlerden dolayı her ikisi de bitkiye dayalı bir hayata dönüşüyor! Veganuary.com’a göre, herkesin veganlığı neden kullanması gerektiğinin birkaç nedeni:

Gold Collagen® Defence’nin vejetaryenler için uygun olduğunu biliyor muydunuz ? Cildin serbest radikallerle savaşma kabiliyetini artıran, kollajen tükenmesini önleyen ve sağlıklı cilt, saç ve tırnakların bakımını destekleyen, aktif bileşenlerin eşsiz bir karışımını içeren tablet formundaki güzellik takviyesidir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir