fbpx

2000 Yılında Elit Medikal Sağlık Ürünleri  firmamızla  başladığımız  Sağlık Sektöründeki yolculuğumuza 2017 yılında hem sağlık hem de güzellik üzerine çalışmalar yapmak için Kozmetik İlaç ve Medikal ürünleri kapsayacak Uzer isimli firmamızı kurduk. Farklı ve yeni bir kimlikle yolumuza devam etme kararı aldık. Elit  Medikal  geçmişimizde tıbbi ürünler konusunda uzmanlık içeren çalışmalarımıza dayanarak kozmetikle sağlığı birleştirip sağlıklı güzellik için laboratuvar çalışmaları yapmaktayız. Uzer Kozmetik İlaç ve Medikal genç, enerjik, yeni hedeflere odaklanan, büyümeye kararlı yeni bir oluşumdur.

Sağlık sektöründeki Deneyimli ve tecrübeli ekibimizle birlikte yeni oluşturduğumuz genç bir ekiple, sektörde iddialı ve yeniliklerin takipçisi olacağız. İlkemiz, sağlık ve güzellik alanında yeni ürünleri sektöre kazandırmak; kalite, uygun fiyat ve hizmet ile farkındalık yaratmaya odaklanmaktır. Tecrübemiz bu konuda en önemli güvencemiz olacaktır.


VİZYON

Deneyimli, ilkeli, sorumlu yaklaşımımızla sektörde lider olmak. Doğru ve ihtiyaca cevap verebilen gerçek kaliteli ürünlerle hizmet verebilmektir.

MİSYON

Sağlıklı Güzelliğin bedeli ve değeri elbet ölçülemez, bunu tam olarak yaşayabilmeniz için çalışıyoruz.